Bulaşık Makinesi | Osmaniye Klima Servisi © Ay-Yıldız

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinelerinizi en hızlı şekilde, en az maliyetle tamir etmekteyiz.

Bulaşık Makinesi Tamircisi

Şehir yaşamında yoğun çalışma hayatı içerisinde “bulaşık makinesi” bizlere büyük zaman ve emek tasarrufu sağlamaktadır. Ancak bütün teknolojik cihazlarda olduğu gibi “bulaşık makineleri” de zaman zaman arızalanmaktadır.

Bulaşık makinesi” parazit kondansatörü, açma kapama anahtarı, kapı emniyet switchi, program aygıtı, elektro mekanik program aygıtı, elektronik program aygıtı, su seviye anahtarı (presostat), elektrikli su giriş vanaları (ventil), yıkama motoru, pompa motoru, termostat, su yumuşatma kabı, tuz kabı, deterjan kutusu ve parlatıcı kutusu, rezistans vb. parçalardan oluşur.

Bu parçalarda arıza meydana geldiğinde “bulaşık makinesi” su almaz veya devamlı su alır, program ilerlemez, yıkama sonrasında bulaşıklar kirli çıkar, yıkanmış tabaklar üzerinde lekeler kalır, makine su boşaltmaz, bulaşıkları kurulamaz bazen de gürültülü çalışabilir.

Osmaniye Bulaşık Makinesi Servisi” AyYıldız Teknik Servis olarak bulaşık makinenizde meydana gelen arızayı en kısa sürede tespit ederek en az maliyetle tamirini gerçekleştirmekte ve binlerce Türk Lirası tasarruf yapmanızı sağlamaktayız.

Unutmayın bulaşık makinesi tercihiniz kadar, “bulaşık makinesi tamircisi” tercihiniz de önemlidir.

Siz de “Osmaniye Bulaşık Makinesi Tamircisi” arıyorsanız bize ulaşmak için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yaza Hazırlık - Tüm Hizmetlerimizde YÜZDE YİRMİBEŞ İndirim!