Petek Temizleme | Osmaniye Klima Servisi © Ay-Yıldız

Petek Temizleme

Petek temizliğinizi kaliteli makine ve etkili kimyasallar kullanarak gerçekleştiriyoruz.

Osmaniye Petek Temizleme

Evinizde bulunan ısıtma sisteminden yeterli performansı alabilmeniz için birkaç parametreyi birlikte doğru uygulamanız gerekmektedir. Yapılması gerekenlerden biri eksik olarak yapılmışsa kombiden tam verim almanız ve yeteri kadar ısınmanız söz konusu olmaz.

Bunlardan Birincisi; evinize ve petek uzunluğunuza uygun doğru teknik verilerde kombiniz bulunmalıdır. Doğru kombi ve doğru petek uzunlukları kullanılmışsa, kombinizin bakımı düzenli olarak yapılıyor olmalıdır. Bakımı düzenli olarak yapılmayan kombinin verimi düşer, fazla yakıt harcar.

İkinci olarak; Binanızın ısı yalıtımı yapılmış olmadır. Yalımı kaliteli malzeme kullanarak ve doğru şekilde yapılmayan bir bina fazlaca ısıtılsa dahi söz konusu ısı içerde tutulamayacaktır.

Üçüncü olarak; Bu şartları gerçekleştirdiyseniz ve hala yüksek faturalar ödeyip yerince ısınamıyorsanız, peteklerinizde yılların meydana getirdiği tortu-kireç ve yabancı maddeler peteğinizin alt kısmında birikmiştir ve peteğinizin ortası soğuk kalıyor sadece belli bölgeleri ısınıyordur. Bu Durumda Muhakkak PETEK TEMİZLİĞİ yaptırmalısınız.

Petek temizliğinin peteğe etkisi gösterilmektedir.
Peteğiniz temizlendikten sonra yakıt maliyetiniz düşer, enerji verimliliğiniz artar.

Petek Temizliğini yaptırdığınızda peteğiniz tekrar ilk günkü gibi tüm bölgelerini eşit şekilde ısıtacaktır. Bu da faturanızı düşürerek daha az maliyetle daha fazla ısınmanızı sağlayacaktır.

Osmaniye Petek Temizliği Firması olarak son teknoloji, en yüksek kalitedeki petek temizleme cihazını elimizde bulundurmaktayız ve etkili kimyasallar kullanarak en yüksek verimi elde etmekteyiz.

Siz de Osmaniye Petek Temizleme Firması arıyorsanız bize ulaşmak için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yaza Hazırlık - Tüm Hizmetlerimizde YÜZDE YİRMİBEŞ İndirim!