Hizmet Sahamız | Osmaniye Klima Servisi © Ay-Yıldız

Hizmet Sahamız

Klima , Beyazeşya, Kombi ve Petek Temizliği alanlarında faaliyet yürütmekteyiz.

Faaliyet Alanımız ve Hizmet Sahamız

HİZMET SAHAMIZ

Osmaniye Merkez’de bulunan firmamız başta Osmaniye Merkez olmak üzere Kadirli, Sumbas, Düziçi, Toprakkale, Bahçe İlçeleri’nde de hizmet vermektedir.

Uzun yıllardır farklı firmalar bünyesinde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi 2014 yılından itibaren Ay-Yıldız Teknik Servis® bünyesinde Özel Teknik Servis olarak yürütmekteyiz. Firmamız Dört Ayrı Kolda faaliyet göstermektedir.

A. Osmaniye Klima Servisi

Osmaniye Klima Servisi olarak her marka klimanız için klima montajı, klima tamiri, klima temizleme, klima sökme işlemlerinizi kaliteli bir işçilik sunarak, firmamızın sunduğu güvencesiyle, en uygun fiyata siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

B. Osmaniye Beyaz Eşya Servisi

Osmaniye Beyaz Eşya Servisi olarak her markalardaki çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabının tamirini gerçekleştirmekteyiz. Tamiri mümkün olan parçaları tamir etmekte, tamiri mümkün değilse yenisini takarak makineyi onarmaktayız.

C. Osmaniye Kombi Servisi

Osmaniye Kombi Servisi olarak kombide meydana gelen arızaları en hızlı şekilde onarmakta ve kombinin yıllık bakımını gerçekleştirmekteyiz. Böylece kombi tam verimle çalışmakta ve sizi yüksek faturalardan kurtarmaktayız.

D. Osmaniye Petek Temizliği

Yılların etkisiyle alt yüzeyi tıkanan petekler, yüksek maliyetle az ısınmanıza sebep olacaktır.Osmaniye Petek Temizleme Firması olarak petekleri son teknoloji makine ve etkili kimyasallar ile temizliyoruz. Böylece faturalarınız düşerken, evinizin ısısı yükselecek.

Osmaniye İli’nde Teknik Servis hizmetlerimizden faydalanmak için bize Ulaşmak isterseniz İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Osmaniye Klima Servisi
Osmaniye’de Klima , Beyaz Eşya, Kombi ve Petek Temizliği alanlarında faaliyet yürütmekteyiz

Yaza Hazırlık - Tüm Hizmetlerimizde YÜZDE YİRMİBEŞ İndirim!