Kombi Servisi | Osmaniye Klima Servisi © Ay-Yıldız

Osmaniye Kombi Servisi

Osmaniye Ayyildiz Kombi Servisi

Kombi Tamir Servisi

Modern şehir yaşamı ile beraber aranan konfor ve kömür gibi fosil yakıtların çevreye verdiği zarar nedeni ile günümüzde doğalgaz kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Ancak günümüzde doğalgaz tesisatı dönenirken ve kombi markası seçilirken gösterilen özen maalesef söz konusu cihazın bakımı için gösterilmemektedir.

Günümüzde kombilerin, hermetik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Söz konusu çeşitlerin tamamı geniş güvenlik ekipmanları ile donatılmıştır. Sıcaklık sensörü, emniyet ventili, limit termostat, basınç sensörü, genleşme tankı, baca sensörü, presostat, iyonizasyon elektrodu gibi parçalar güvenlik için konulmuş parçalardır.

Brulör, eşanjör, genleşme tankı, sirkülasyon pompası, 3 yollu vana, gaz valfi, fan gibi parçalar ise kombinin ana parçalarını oluşturur.

Kombi arızası meydana geldiğinde petekler ısınmayabilir, gaz kokusu alırsınız, su sızdırabilir vb.

Bu tarz durumlarla karşılaştığınızda hemen Kombi Tamir Servisi olan firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Osmaniye Kombi Servisi olarak sizlere en az maliyetle, kaliteli işçilik sunarak, uzun yıllar sürecek müşteri memnuniyetini ve bağlılığını hedeflemekteyiz.

KOMBİ BAKIMI

Her makanik cihaz düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. Kombi bakımı asla bir masraf olarak düşünülmemelidir. Gelecekte meydana gelebilecek çok büyük arızalar ve onarılamaz sıkıntılar, yıllık bakım yaptırmanız halinde, çoğu zaman hiç ortaya çıkmayacaktır.

Kombinizin bakımını zamanında yaptırdığınızda; gaz sarfiyatı düşer, kombiniz verimli çalışır, arızalar oluşmaz ve kombinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Siz de Osmaniye Kombi Servisi arıyorsanız bize ulaşmak için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yaza Hazırlık - Tüm Hizmetlerimizde YÜZDE YİRMİBEŞ İndirim!