Çamaşır Makinesi | Osmaniye Klima Servisi © Ay-Yıldız

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinenizi En Hızlı Sürede Tamir Ediyoruz.

Osmaniye Çamaşır Makinesi Tamircisi

Çamaşır Makinesi” günümüzde bir evde olmaz dediğimiz ev aletlerindendir. Ancak her makinede olduğu gibi “çamaşır makinesi” de zaman zaman arızalanmakta ve bozulmaktadır.

Çamaşır Makinesi” bozulduğunda kimi kullanıcılar doğrudan yeni “çamaşır makinesi” almayı tercih ederken bazı kullanıcılar da çamaşır makinesi tamircisi çağırarak onarımını sağlayıp kullanmaya devam etmektedir. Ehil ustalar tarafından tamir edilmiş bir çamaşır makinesini yıllarca ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilir ve binlerce lira tasarruf edebilirsiniz.

Çamaşır Makineleri” çok farklı makanik ve elektronik parçaların bileşiminden oluşur. Bunlar parazit kondansatörü, açma kapama anahtarı, program cihazı, kapı emniyet kilidi, su seviye anahtarı, su giriş ventilleri (selenoid valf), hız kontrol ünitesi, yıkama sıkma motoru, termostat, kazan, tambur, filtre, amortisör…vb parçalardır.

Çamaşır makinesinin elektronik veya mekanik parçalarında zaman zaman kullanıcı kaynaklı olarak bazen de kullanıcı harici sebeplerle arızalar meydana gelebilir.

“Osmaniye Çamaşır Makinesi Tamir Servisi”

Elektiriksel arızalar” meydana geldiğinde; fiş prize takılı olduğu halde makine çalışmayabilir, makine su alır ancak yıkamaya geçmez, yıkama suyu ısınmayabilir, yıkama suyu aşırı ısınabilir, tambur sadece bir yönde dönebilir, makine sıkma yapmayabilir …vb.

Elektiriksel arızalar” meydana geldiğinde; su giriş emniyet ventilleri, röle ve parazit kondansatörleri, program cihazı, sensör,temistörler, su seviye anahtarı, pompa motoru, yıkama motoru, rezistans vb… parçalarından arıza yapan parça mümkünse onarılarak değilse değiştirilerek sorun çözülür.

Mekanik arızalar” meydana geldiğinde ise, çamaşır makinesi su almıyor, suyunu boşaltmıyor, titreşim yapıyor, gürültülü çalışıyor, deterjan çekmecesi su kaçırıyor, makine altından su kaçırıyor, gibi şikayetler olabililir.

Bu sorunlar kayış ve kasnaklarda, körük ve hortumlarında, tuş ve panel grubunda, kazan ve tamburunda veya amortisör ve yaylarında meydana gelen “arıza tespit“edilerek çözülür.

Osmaniye Çamaşır Makinesi Servisi” Ayyıldız Teknik Servis olarak çamaşır makinenizde meydana gelen arızayı hızlıca tespit ederek en az maliyetle, en yüksek parça ve işçilik kalitesi ile çözüyoruz. Unutmayın çamaşır makinesi tamircisi seçmek en az çamaşır makinenizi seçmek kadar önemlidir.

Osmaniye İli’nde “Çamaşır Makinesi Tamircisi” arıyorsanız İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yaza Hazırlık - Tüm Hizmetlerimizde YÜZDE YİRMİBEŞ İndirim!