Klima Bakımı | Osmaniye Klima Servisi © Ay-Yıldız

Klima Bakım Servisi

Klimanızın bakımını doğru şekilde gerçekleştiriyoruz.

Osmaniye Klima Bakımı

Teknolojinin gelişmesiyle beraber Osmaniye gibi sıcak illerde yaşayan kişiler açısından klima hayatın vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Klima fiyatlarının da makul seviyelere inmesi elbette bu durumu pekiştirmiştir. Yaz aylarında klima çalıştırmadan kapalı mekanlarda oturmak oldukça zordur. Hal böyle iken çok fazla kullanılan cihazda arızaların meydana gelmesi de doğaldır. Arıza olduğunda klima tamircisi çağırılması alışılan bir durumdur. Ancak ülkemizde arıza meydana gelmeden klima bakımı yaptırmak hala alışkanlık haline getirilmemiştir.

Oysa ki, düzenli olarak bakımı yapılan klima kolay arızalanmaz. Ayrıca bakımı yapılmayan, filtreleri temizlenmeyen makineler özellikle Koronavirüs gibi bir tehlike söz konusu olduğu bu süreçte tehlike saçmaktadır. Filtrelerde biriken mikrop, o klima ortamında bulunan herkesi hasta edebilir.

Klimalarda torba, ulpa, kompakt, hepa, elyaf, aktif karbon , cam elyaf, plazma adlarıyla isimlendirilen filtreler bulunmaktadır. Yapılacak olan bakımda bu filtreler usulüne uygun şekilde temizlenmelidir. Bakımı doğru şekilde veya hiç yapılmayan klima biriken tozlar nedeni ile istenilen verimlilikte çalışmaz ve daha fazla enerji sarfiyatına neden olur.

Klima Bakımını Ayyıldız Teknik Servis personeli olarak en güvenli şekilde ve en iyi işçilikle gerçekleştiriyoruz.

Bakımı yapılmayan klima tehlike saçar.
Zamanında ve doğru şekilde yapılmış klima bakımı sizi ve sevdiklerinizi bakteri ve virüslerden korur.

Sizde Osmaniye İli’nde Klima Bakım Servisi arıyorsanız bize ulaşmak için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yaza Hazırlık - Tüm Hizmetlerimizde YÜZDE YİRMİBEŞ İndirim!