Klima Arızaları | Osmaniye Klima Servisi © Ay-Yıldız

Klima Arızası Tamiri

Klima arızalarını en doğru şekilde en az maliyetle tamir etmekteyiz.

Klima Arızaları

Klimalar özellikle sıcak iklimde bulunan kişiler için hayatı kolaylaştıran çalışma veriminin ve konforunun artmasını sağlayan, yaşam standartlarını yükselten eşsiz cihazlardır. Ancak gerek kullanıcı kaynaklı hatalarla gerekse aşırı yüklenme, bakımsızlık veya elektiriksel-mekanik etkenler sebebiyle klima arızaları söz konusu olmaktadır.

Elektrik ve Soğutma Arızaları

Klimalarda meydana gelen arızaları elektirik arızaları ve soğutma arızaları olarak iki başlıkta toplayabiliriz. Elektirik arızaları kart arızaları, termik arıza, motor arızaları, sensör arızaları, besleme arızaları başlıkları altında incelenmektedir. Soğutma arızaları ise Komprasör arızaları, kondenser arızaları, evaporatör arızaları, kılcal boru arızaları ve valf arızları başlıklarında sıralanır.

Söz konusu klima arızaları meydana geldiğinde klima veya fan çalışmıyor olabilir, fan moturu hızlı veya yavaş çalışıyordur, fan motoru çalışmasına rağmen ısıtma ve soğutma yapmıyordur, klima ekovatı kalkış yapmıyor olabilir, klima çalışınca sigortanın atmasına neden oluyordur, az ısıtıp soğutuyordur veya çalışırken çok ses çıkarıyor olabilir.

Saydığımız ve daha saymadığımız bir çok arıza meydana geldiğinde söz konusu arızanın giderilmesi için Osmaniye Klima Servisi – AyYıldız Teknik Servis elemanlarımız sizin için söz konusu arızayı en az maliyetle, doğru şekilde ve kaliteli bir işçilikle gidereceklerdir.

Unutmayın klima seçimi kadar klimanızın doğru ellerde onarılması da çok önemlidir.

Osmaniye İli’nde Klima Tamircisi arıyorsanız bize ulaşmak için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Yaza Hazırlık - Tüm Hizmetlerimizde YÜZDE YİRMİBEŞ İndirim!