AEG Teknik Servisi | Osmaniye Klima Servisi © Ay-Yıldız

Osmaniye AEG Teknik Servisi

Osmaniye-Klima-Bakim-Servisi

Osmaniye AEG Klima Servisi

AEG Klima Servisi tarafından AEG Klima Montajı yapılırken genel montaj kurallarına ve teknik kataloglarda izah edilen ilkelere aynen riayet edilmelidir. Hatalı yapılan montajlar AEG klima verimini düşürür ve cihaz ömrünü kısaltır. Düzenli olarak bakımı yapılan AEG klima kolay arızalanmaz. Ayrıca bakımı yapılmayan, filtreleri temizlenmeyen AEG klimalar özellikle Koronavirüs gibi bir tehlike söz konusu olduğu bu süreçte tehlike saçmaktadır. Filtrelerde biriken mikrop, o klima ortamında bulunan herkesi hasta edebilir.AEG Klimalarda meydana gelen arızaları elektirik arızaları ve soğutma arızaları olarak iki başlıkta toplayabiliriz. Arıza meydana geldiğinde söz konusu arızanın giderilmesi için Osmaniye AEG Klima Servisi – AyYıldız Teknik Servis elemanlarımız sizin için söz konusu arızayı en az maliyetle, doğru şekilde ve kaliteli bir işçilikle gidereceklerdir.

Osmaniye AEG Kombi Servisi

Günümüzde AEG kombilerin, hermetik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Söz konusu çeşitlerin tamamı geniş güvenlik ekipmanları ile donatılmıştır. Sıcaklık sensörü, emniyet ventili, limit termostat, basınç sensörü, genleşme tankı, baca sensörü, presostat, iyonizasyon elektrodu gibi parçalar güvenlik için konulmuş parçalardır.AEG Kombi arızası meydana geldiğinde petekler ısınmayabilir, gaz kokusu alırsınız, su sızdırabilir vb.Bu tarz durumlarla karşılaştığınızda hemen AEG Kombi Tamir Servisi olan firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Osmaniye AEG Kombi Servisi olarak sizlere en az maliyetle, kaliteli işçilik sunarak, uzun yıllar sürecek müşteri memnuniyetini ve bağlılığını hedeflemekteyiz.Her makanik cihaz düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. AEG Kombi Bakımı asla bir masraf olarak düşünülmemelidir. Gelecekte meydana gelebilecek çok büyük arızalar ve onarılamaz sıkıntılar, yıllık kombi bakım yaptırmanız halinde, çoğu zaman hiç ortaya çıkmayacaktır. AEG Kombinizin bakımını zamanında yaptırdığınızda; gaz sarfiyatı düşer, AEG kombiniz verimli çalışır, arızalar oluşmaz ve kombinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Osmaniye AEG Beyaz Eşya Servisi

Kimi Kullanıcılar AEG beyaz eşyaları (çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi) bozulduğunda doğrudan yeni beyaz eşya almayı tercih ederken bazı kullanıcılar da beyaz eşya tamircisi çağırarak onarımını sağlayıp kullanmaya devam etmektedir. Ehil ustalar tarafından tamir edilmiş bir AEG beyaz eşyayı yıllarca ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilir ve binlerce lira tasarruf edebilirsiniz.
Osmaniye AEG Beyaz Eşya Servisi Ayyıldız Teknik Servis olarak AEG çamaşır makinesinde, bulaşık makinesinde, buzdolabında meydana gelen arızayı hızlıca tespit ederek en az maliyetle, en yüksek parça ve işçilik kalitesi ile çözüyoruz. Unutmayın beyaz eşya tamircisi seçmek en az beyaz eşya seçmek kadar önemlidir.


Yaza Hazırlık - Tüm Hizmetlerimizde YÜZDE YİRMİBEŞ İndirim!