Altus Teknik Servisi | Osmaniye Klima Servisi © Ay-Yıldız

Osmaniye Altus Servisi

Osmaniye-Klima-Bakim-Servisi

Osmaniye Altus Klima Servisi

Altus Klima Servisi tarafından Altus Klima Montajı yapılırken genel montaj kurallarına ve Yetkili kataloglarda izah edilen ilkelere aynen riayet edilmelidir. Hatalı yapılan montajlar Altus klima verimini düşürür ve cihaz ömrünü kısaltır. Düzenli olarak bakımı yapılan Altus klima kolay arızalanmaz. Ayrıca bakımı yapılmayan, filtreleri temizlenmeyen Altus klimalar özellikle Koronavirüs gibi bir tehlike söz konusu olduğu bu süreçte tehlike saçmaktadır. Filtrelerde biriken mikrop, o klima ortamında bulunan herkesi hasta edebilir.Altus Klimalarda meydana gelen arızaları elektirik arızaları ve soğutma arızaları olarak iki başlıkta toplayabiliriz. Arıza meydana geldiğinde söz konusu arızanın giderilmesi için Osmaniye Altus Klima Servisi – AyYıldız Yetkili Servis elemanlarımız sizin için söz konusu arızayı en az maliyetle, doğru şekilde ve kaliteli bir işçilikle gidereceklerdir.

Osmaniye Altus Kombi Servisi

Günümüzde Altus kombilerin, hermetik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Söz konusu çeşitlerin tamamı geniş güvenlik ekipmanları ile donatılmıştır. Sıcaklık sensörü, emniyet ventili, limit termostat, basınç sensörü, genleşme tankı, baca sensörü, presostat, iyonizasyon elektrodu gibi parçalar güvenlik için konulmuş parçalardır.Altus Kombi arızası meydana geldiğinde petekler ısınmayabilir, gaz kokusu alırsınız, su sızdırabilir vb.Bu tarz durumlarla karşılaştığınızda hemen Altus Kombi Tamir Servisi olan firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Osmaniye Altus Kombi Servisi olarak sizlere en az maliyetle, kaliteli işçilik sunarak, uzun yıllar sürecek müşteri memnuniyetini ve bağlılığını hedeflemekteyiz.Her makanik cihaz düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. Altus Kombi Bakımı asla bir masraf olarak düşünülmemelidir. Gelecekte meydana gelebilecek çok büyük arızalar ve onarılamaz sıkıntılar, yıllık kombi bakım yaptırmanız halinde, çoğu zaman hiç ortaya çıkmayacaktır. Altus Kombinizin bakımını zamanında yaptırdığınızda; gaz sarfiyatı düşer, Altus kombiniz verimli çalışır, arızalar oluşmaz ve kombinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Osmaniye Altus Beyaz Eşya Servisi

Kimi Kullanıcılar Altus beyaz eşyaları (çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi) bozulduğunda doğrudan yeni beyaz eşya almayı tercih ederken bazı kullanıcılar da beyaz eşya tamircisi çağırarak onarımını sağlayıp kullanmaya devam etmektedir. Ehil ustalar tarafından tamir edilmiş bir Altus beyaz eşyayı yıllarca ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilir ve binlerce lira tasarruf edebilirsiniz.
Osmaniye Altus Beyaz Eşya Servisi Ayyıldız Yetkili Servis olarak Altus çamaşır makinesinde, bulaşık makinesinde, buzdolabında meydana gelen arızayı hızlıca tespit ederek en az maliyetle, en yüksek parça ve işçilik kalitesi ile çözüyoruz. Unutmayın beyaz eşya tamircisi seçmek en az beyaz eşya seçmek kadar önemlidir.


İÇİNİZİ ISITACAK KAMPANYA - YÜZDE 40 İNDİRİM !