Arçelik Teknik Servisi | Osmaniye Klima Servisi © Ay-Yıldız

Osmaniye Arçelik Teknik Servisi

Osmaniye-Arçelik-Klima-Bakim-Servisi

Osmaniye Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi tarafından Arçelik Klima Montajı yapılırken genel montaj kurallarına ve Teknik kataloglarda izah edilen ilkelere aynen riayet edilmelidir. Hatalı yapılan montajlar Arçelik klima verimini düşürür ve cihaz ömrünü kısaltır. Düzenli olarak bakımı yapılan Arçelik klima kolay arızalanmaz. Ayrıca bakımı yapılmayan, filtreleri temizlenmeyen Arçelik klimalar özellikle Koronavirüs gibi bir tehlike söz konusu olduğu bu süreçte tehlike saçmaktadır. Filtrelerde biriken mikrop, o klima ortamında bulunan herkesi hasta edebilir.Arçelik Klimalarda meydana gelen arızaları elektirik arızaları ve soğutma arızaları olarak iki başlıkta toplayabiliriz. Arıza meydana geldiğinde söz konusu arızanın giderilmesi için Osmaniye Arçelik Klima Servisi – AyYıldız TeknikServis elemanlarımız sizin için söz konusu arızayı en az maliyetle, doğru şekilde ve kaliteli bir işçilikle gidereceklerdir.

Osmaniye Arçelik Kombi Servisi

Günümüzde Arçelik kombilerin, hermetik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Söz konusu çeşitlerin tamamı geniş güvenlik ekipmanları ile donatılmıştır. Sıcaklık sensörü, emniyet ventili, limit termostat, basınç sensörü, genleşme tankı, baca sensörü, presostat, iyonizasyon elektrodu gibi parçalar güvenlik için konulmuş parçalardır.Arçelik Kombi arızası meydana geldiğinde petekler ısınmayabilir, gaz kokusu alırsınız, su sızdırabilir vb.Bu tarz durumlarla karşılaştığınızda hemen Arçelik Kombi Tamir Servisi olan firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Osmaniye Arçelik Kombi Servisi olarak sizlere en az maliyetle, kaliteli işçilik sunarak, uzun yıllar sürecek müşteri memnuniyetini ve bağlılığını hedeflemekteyiz.Her makanik cihaz düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. Arçelik Kombi Bakımı asla bir masraf olarak düşünülmemelidir. Gelecekte meydana gelebilecek çok büyük arızalar ve onarılamaz sıkıntılar, yıllık kombi bakım yaptırmanız halinde, çoğu zaman hiç ortaya çıkmayacaktır. Arçelik Kombinizin bakımını zamanında yaptırdığınızda; gaz sarfiyatı düşer, Arçelik kombiniz verimli çalışır, arızalar oluşmaz ve kombinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Osmaniye Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Kimi Kullanıcılar Arçelik beyaz eşyaları (çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi) bozulduğunda doğrudan yeni beyaz eşya almayı tercih ederken bazı kullanıcılar da beyaz eşya tamircisi çağırarak onarımını sağlayıp kullanmaya devam etmektedir. Ehil ustalar tarafından tamir edilmiş bir Arçelik beyaz eşyayı yıllarca ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilir ve binlerce lira tasarruf edebilirsiniz.
Osmaniye Arçelik Beyaz Eşya Servisi Ayyıldız Teknik Servis olarak Arçelik çamaşır makinesinde, bulaşık makinesinde, buzdolabında meydana gelen arızayı hızlıca tespit ederek en az maliyetle, en yüksek parça ve işçilik kalitesi ile çözüyoruz. Unutmayın beyaz eşya tamircisi seçmek en az beyaz eşya seçmek kadar önemlidir.


Yaza Hazırlık - Tüm Hizmetlerimizde YÜZDE YİRMİBEŞ İndirim!