Daiken Teknik Servisi | Osmaniye Klima Servisi © Ay-Yıldız

Osmaniye Daiken Teknik Servisi

Osmaniye-DAIKIN-Klima-Bakim-Servisi

Osmaniye Daiken Klima Servisi

Daiken Klima Servisi tarafından Daiken Klima Montajı yapılırken genel montaj kurallarına ve Teknik kataloglarda izah edilen ilkelere aynen riayet edilmelidir. Hatalı yapılan montajlar Daiken klima verimini düşürür ve cihaz ömrünü kısaltır. Düzenli olarak bakımı yapılan Daiken klima kolay arızalanmaz. Ayrıca bakımı yapılmayan, filtreleri temizlenmeyen Daiken klimalar özellikle Koronavirüs gibi bir tehlike söz konusu olduğu bu süreçte tehlike saçmaktadır. Filtrelerde biriken mikrop, o klima ortamında bulunan herkesi hasta edebilir.Daiken Klimalarda meydana gelen arızaları elektirik arızaları ve soğutma arızaları olarak iki başlıkta toplayabiliriz. Arıza meydana geldiğinde söz konusu arızanın giderilmesi için Osmaniye Daiken Klima Servisi – AyYıldız TeknikServis elemanlarımız sizin için söz konusu arızayı en az maliyetle, doğru şekilde ve kaliteli bir işçilikle gidereceklerdir.

Osmaniye Daiken Kombi Servisi

Günümüzde Daiken kombilerin, hermetik kombi, bacalı kombi ve yoğuşmalı kombi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Söz konusu çeşitlerin tamamı geniş güvenlik ekipmanları ile donatılmıştır. Sıcaklık sensörü, emniyet ventili, limit termostat, basınç sensörü, genleşme tankı, baca sensörü, presostat, iyonizasyon elektrodu gibi parçalar güvenlik için konulmuş parçalardır.Daiken Kombi arızası meydana geldiğinde petekler ısınmayabilir, gaz kokusu alırsınız, su sızdırabilir vb.Bu tarz durumlarla karşılaştığınızda hemen Daiken Kombi Tamir Servisi olan firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Osmaniye Daiken Kombi Servisi olarak sizlere en az maliyetle, kaliteli işçilik sunarak, uzun yıllar sürecek müşteri memnuniyetini ve bağlılığını hedeflemekteyiz.Her makanik cihaz düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. Daiken Kombi Bakımı asla bir masraf olarak düşünülmemelidir. Gelecekte meydana gelebilecek çok büyük arızalar ve onarılamaz sıkıntılar, yıllık kombi bakım yaptırmanız halinde, çoğu zaman hiç ortaya çıkmayacaktır. Daiken Kombinizin bakımını zamanında yaptırdığınızda; gaz sarfiyatı düşer, Daiken kombiniz verimli çalışır, arızalar oluşmaz ve kombinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Osmaniye Daiken Beyaz Eşya Servisi

Kimi Kullanıcılar Daiken beyaz eşyaları (çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi) bozulduğunda doğrudan yeni beyaz eşya almayı tercih ederken bazı kullanıcılar da beyaz eşya tamircisi çağırarak onarımını sağlayıp kullanmaya devam etmektedir. Ehil ustalar tarafından tamir edilmiş bir Daiken beyaz eşyayı yıllarca ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilir ve binlerce lira tasarruf edebilirsiniz.
Osmaniye Daiken Beyaz Eşya Servisi Ayyıldız Teknik Servis olarak Daiken çamaşır makinesinde, bulaşık makinesinde, buzdolabında meydana gelen arızayı hızlıca tespit ederek en az maliyetle, en yüksek parça ve işçilik kalitesi ile çözüyoruz. Unutmayın beyaz eşya tamircisi seçmek en az beyaz eşya seçmek kadar önemlidir.


Yaza Hazırlık - Tüm Hizmetlerimizde YÜZDE YİRMİBEŞ İndirim!